На головну     укр : рус : eng
В п`ятдесятих роках минулого століття низка провідних учасників мистецького світу сміливо заявляла про смерть живопису як виду мистецтва. На зміну йому повинні було прийти фото і безліч технік друку пов`язаних із ним.

Сьогодні ж з`явились ще й неймовірні можливості комп`ютерних технологій. А живопис живий і процвітає.

У місті Львові, в галереї «Зелена канапа» з 20 липня – 8 серпня відбуватиметься перша персональна виставка Петра Сметани «Кольрові ознаки плюсів і мінусів».

25-ти річний художник, що ходить по найстарішій частині Львова з етюдником і картонами, складає в майстерні натюрморти з вяленої риби, яку після намалювання з`їсть, старої швацької машинки та квітів, які не встиг подарувати дівчині...

З фарбами він тужить, мерзне морозного ранку, зустрічає весну, тішиться першому променю сонця.

Пензлем художника водить не рука, що здобула навички при навчанні, а емоції та дар їх виявлення через живопис. Часто художник сам дивується. Невже це намалював я? Хіба на це здатна будь-яка досконала програма. Ні. Тільки недосконала, нераціональна і нелогічна душа.

Ось причина живучості живопису і появи нових художників у 21 столітті.

Фото експозиції:
Будинок повішаного. ...І тане сніг в якому так намішано: пісок і сіль і всі тяжкі земні мірила... (Ю. Андрухович). Лілії. Майстерня.
Мінус. Музика. Нас майже пришило. Oстанні квіти.
Плюс. Портрет. Риба на 25-річчя. Сумний святий вечір.
   
Зів’ялі тюльпани. З посвятою Гоголю.    

НовиниВиставкиЖивописГрафікаСкульптураФотографіяКерамікаРемесла
АвториАрхівПрес-релізиЯк купитиКонтакти