На головну     укр : рус : eng


20 травня о 17 годині галерея „Зелена канапа” запрошує вас на відкриття виставки, яка, можливо, надовго заполонить вашу душу, залишить в ній враження ДЕЖА ВЮ. Живописна виставка Сергія Резніченка називатиметься саме так - „Дежа вю”.

Хоча на ній будуть представлені нові твори, але ви наче вже з ними знайомі, чи десь їх бачили, чи то в музеї, чи то в мистецькій літературі... Чому складається таке враження? Тому, що Сергій Резніченко справжній пост традиціоналіст у живописі. Послідовник кращих тез традиційного живопису. Колись приїхавши з маленького містечка України, став наймолодшим учнем найпрестижнішого в СРСР художнього училища ім. Мухіної, підкоривши викладачів на вступних іспитах тим самим почуттям дежа вю. Там його порівнювали з молодим Кончаловським.

А зараз творчість Сергія викликає незмінно повагу у колег, схвалення у мистецтвознавців і надзвичайно широку популярність і закоханість у пошановувачів мистецтва.

„Чим довше вдивлятимешся в ці полотна, тим глибше вони затягують в свою реальність, спокушуючи сплетінням невловимих асоціацій, лабіринтами дежа вю, багатошаровим підґрунтям снів... Ледь відчутні авторські реверанси в бік старих майстрів і імпресіоністична ліпка фактури тут лишень спосіб для нашарування кадрів багатоскладникового світу на одному окремому шматі полотна розміром в кілька метрів...”
Наталя Космолінська. Журналіст.Фото експозиції:
Червона канапа. Червоний натюрморт. Десерт. Дежа вю.
Донька. Гувернантка. Кавунова трапеза. Котик.
Маестро. Промінь. Тістечко. Вероніка.

НовиниВиставкиЖивописГрафікаСкульптураФотографіяКерамікаРемесла
АвториАрхівПрес-релізиЯк купитиКонтакти