На головну     укр : рус : eng
8-27 липня 2008 року відвідувачі галереї „Зелена канапа” спільно з Аллою Романів досліджуватимуть жіночу частину душі. На думку Алли: „немає мужчини, який би був настільки чоловічим, щоб не містити в собі нічого жіночого, і навпаки... Людський світ емоцій та почуттів кожен день доводить цю думку.»

„АНІМА”- назва виставки живопису Алли Романів – „це один з образів внутрішнього життя, який відображає чуттєве наповнення та психологічний зміст поняття Жіночність.

Свою фемінність (лат. femina-жінка) жінка переживає, як на фізіологічному так і на душевному рівні. Бути жінкою-це не її свідомий вибір, це її інстинктивна природа, за законами якої функціонує її тіло та душа. Чоловік пізнає „аніму” у своїй внутрішній реальності, яка виражає себе через емоції, почуття, поведінку.

Зображання оголеної в цьому проекті є персоніфікація архетипу „аніми”, який існує серед інших душевних істот: ангелів, демонів, міфічних образів і багатьох інших неосмислених мешканців душі.

"Пізнай свою душу!" Алла Романів


Фото експозиції:
Афродіта та яблуко. Триптих "Три грації": "Alacritas". Триптих "Три грації": "Suavitas". Триптих "Три грації": "Venustas".
Dafna. Деметра та Персефона (Мати-дочка). Мавка. Німфа Кліпія.
Німфа Ліріона. Німфа-наяда Пірена. Німфа-наяда Стільба. Привид.
Триптих "Норни": "Норна Урд". Триптих "Норни": "Норна Верданді". Триптих "Норни": "Норна Скульд". Русалка.
Anima. Сирена. Аура. Єва.

НовиниВиставкиЖивописГрафікаСкульптураФотографіяКерамікаРемесла
АвториАрхівПрес-релізиЯк купитиКонтакти