На головну     укр : рус : eng
24 червня – 6 липня в „Зеленій канапі” відбуватиметься виставка-продаж авторських прикрас зі скла, емалей, кераміки та інших матеріалів. Учасниками виставки будуть:

Олександр Боярко. Пошуки та експерименти у царині ф’юзину (англ. – спікання) кольорового скла. Митець пропагує сучасні форми, не позбавлені творчого вільнодумства та виклику гламуру. Золотий та платиновий розпис додає творам довершеності, а специфічний монтаж – багатства образного звучання.

Скляна пластика Наталі Качмар захоплює ретельністю праці над кожною намистиною, виконаною вручну, та фантазійністю композицій. Багаті оздоби, створені авторкою, містять звернення до етнічних надр українського мистецтва та нестримну експресію кольорів.У творчості Роксолани, Григорія та Марії Козій відбувається „смакування” кольором і живописним ефектами, що їх надає емаль, а використання міді й латуні допомагають творити прикраси в образі „жінки-осені”.
Ковані жіночі прикраси Емілії Сидор – незвичне явище і для ювелірної справи і для ковальства. Виконані у сріблі чи залізі, ці твори демонструють оригінальність мистецького задуму та вправність у застосуванні досі чужорідної для мініатюри техніки. Створений на основі давніх українських традицій аванґардний образ гідний лише сильної особистості з власним смаком.

Олена Хом’якова. ЇЇ емалі – це коротке враження, образ з підсвідомості, втілений у матеріальну форму мистецького твору. Художниця працює з міддю, латунню, сріблом та поливаною керамікою, шукаючи інспірації у традиційних мистецтвах різних народів.


НовиниВиставкиЖивописГрафікаСкульптураФотографіяКерамікаРемесла
АвториАрхівПрес-релізиЯк купитиКонтакти