На головну     укр : рус : eng
Хотілося Вам коли-небудь втекти від синтезованих ритмів, манірності і байдужості мегаполісу? На персональній виставці Олени Каменецької-Остапчук Ви матимете таку нагоду.

«Провулок Котячий» - це живописне оспівування провінційних вуличок, тихих, залитих сонечком садків, розніжених на сонці котиків, безпородних собак… Це той затишок, який цінує міська людина, та що любить «провінційність» свого міста. Адже саме провінційні міста дуже різні, зі своїм характером, а мегаполіси всі однакові.

«В Олени Каменецької-Остапчук, для якої з діда-прадіда урбаністичне середовище є звичним, місто не викликає ні страху, ні відрази, притаманних міським жителям першої-другої генерації. Навпаки, для неї це щось на зразок великого домашнього звіра, з яким почуваєшся цілком комфортно…»
А. Дорош, критик мистецтв.

«Це мисткиня магічного поля світла…»
Р. Шмагало, Доктор мистецтвознавства.

«Дуже свіжо сприймає природу. Шукає в ній динамічні і емоційні контрасти, які підкреслює світлом. Не прагне просто поєднувати кольори за доповнюючим звучанням, а знайти нові психологічно глибокі і виправдані власним відношенням кольорові змісти того що малює…»
В. Овсійчук, Доктор мистецтвознавства.

Олена Каменецька-Остапчук народилася 8 серпня 1964 року у Львові, вчилася живопису у В.А.Овсійчука, рисунку у Б.Буряка, закінчила Український Поліграфічний Інститут ім. І. Федорова, відділення графіки. Учасник близько 20 всеукраїнських виставок, незмінний учасник Львівських Осінніх Салонів. Член Спілки Художників України. Персональні виставки- 2004р., КМЦ «Дзиґа», 2007р., Палац Мистецтв, м. Львів.

Виставка «Провулок Котячий» відкрилась в «Зеленій канапі» 28 серпня о 17 годині і триватиме до 14 вересня 2007 року.


Фото експозиції:

Кіт-філософ. Інтелігентний котик. Кіт. Котик і квіти.
Чернігівська вулиця. "Христя, я тебе люблю". Чуча. Похиле дерево.
Пейзаж з коровою. Личаківська. Сон малого кошеняти. Кіт, що спить на стільці.
Кіт на столі. Перехрестя. На затишній поличці. Сієста.
Сонячний ранок. Кіт, що спить. Кіт, що спить на стільці. Товстий котик.
Вулиця з Високого Замку. Кіт дивиться на зиму.    

НовиниВиставкиЖивописГрафікаСкульптураФотографіяКерамікаРемесла
АвториАрхівПрес-релізиЯк купитиКонтакти