На головну     укр : рус : eng


Ми заручники своїх «хочу». Щодня породжуємо бажання, які виростаючи до часу - перетворюються на мрію. Допоки мріємо, доти живемо. Мріємо і сподіваємось, проте, не завжди отримуємо. А якщо й так... То нове досягнення, штовхає нас на ще одне хочу. І далі по колу...

Дві молоді художниці Ольга Кравченко та Ольга Пильник переповнені бажань вирішили втілити їх в арт об’єкти, зі щирою думкою про те, що Мрія здійснюється лише у тому випадку, якщо відчути її думками, ввійти у стан її реалізації.

Ліпити мрію з прадавньої біблійної глини, розписати земляною фарбою і з’єднати зі живою стихією вогню, як скульптор – кераміст Ольга Пильник. Або вирізьбити ковчег у дереві,відшліфувати крейдяний левкас, покрити тонким листочком золота, як живописець Ольга Кравченко. Це вже схоже на магію. Та це і є магія. Ремесло, що передається тисячоліттями, як всі вічні цінності. Можливо провокуючи Вас ще раз замислитись над своєю мрією, художниці посприяють здійсненню і Ваших мрій.

Спільна виставка двох Ольг, Кравченко і Пильник «Провокація мрій» відбудеться в галереї «Зелена канапа» у Львові з 12 по 31 жовтня 2010 року.

Фото експозиції:
Хочу машину. Мрія про багатство. Мрія про свій будиночок. Мрія про дітей.
Мрія про доброго друга. Мрія про принца. Мрія про принцесу. Мрія про ровер.
   
Приціл для бажання. Ти особливий. Диптих.
Мрія про гламур. Мрія про моду. Мрія про одруження. Розквітла.
Швидкість 1. Швидкість 2. Трон бажань. Вівця, що заблукала між своїми бажаннями.

НовиниВиставкиЖивописГрафікаСкульптураФотографіяКерамікаРемесла
АвториАрхівПрес-релізиЯк купитиКонтакти