На головну     укр : рус : eng
10 березня в галереї „Зелена канапа” відкриється персональна виставка Івана Проціва „Жінки світу”. Саме так називається цикл творів художника, частина з яких буде представлена в експозиції. „Жінки світу” – різні за національністю, походженням і статусом, проте всі вони прекрасні. Наповнені внутрішнім змістом, почуттям власної гідності. Іван Проців перш за все графік і кольорове графічне тло його портретів, разом з орнаментикою костюму створює спільну мелодію гармонійного образу жінки світу.

Іван Проців народився 1958 року в с. Княжолука Івано-Франківської області. Закінчив Львівське художнє училище ім. Труша в 1977 році та Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва 1984 року (проектування інтерєрів). З 1992 року є Членом Спілки художників України. Нині працює викладачем на кафедрі академічного живопису у Академії мистецтв. Займається графікою, живописом та іконописом (церква св. Анни у Львові та церква Василіан в Золочеві).

З 1986 року активний учасник більш ніж двадцяти регіональних та міжнародних виставок. Автор 10 персональних виставок у Києві, Львові і Торонто.

Заслужений діяч мистецтва України з 2008 року. Ряд творів є власністю Міністерства культури України.

Виставка триватиме до 29 березня 2009 року.


Фото експозиції:
Дівчата з племені Па Давн. Дівчина в сарі. Фріда. Гейші.
Купальська ніч. Мелодія океану. Молода. Наречена.
Нічка. Північна красуня. Писанка. Ранкова мелодія.
Святкове намисто. З триптиху "Музики". Весільний вінок. Замріяна.

НовиниВиставкиЖивописГрафікаСкульптураФотографіяКерамікаРемесла
АвториАрхівПрес-релізиЯк купитиКонтакти