На головну     укр : рус : eng
З 20 вересня по 10 жовтня 2010 вересня в галереї «Зелена канапа» Остап Патик представить свою виставку натурного живопису «Мить, що минає».

Квіти, краєвиди, люди... Все це, осяжне оком, мозком, душею, викликає миттєве враження, котре художнику хочеться зловити, зупинити мить, адже вона прекрасна.

У кіновиробництві є поняття “ натура, що минає ”, коли при натурних зйомках внаслідок зміни пори року необхідний для того чи іншого фільму природний пейзаж поступово зникає, замінюючись наступним: зимовий – весняним, весняний – літнім , що підштовхує до прискорення процесу зйомок.

Поступово зникає і письмо «з натури», зникає як самостійний жанр, стає чимось архаїчно ексклюзивним. В живопису, манера письма з натури передбачає наявність практики, високої майстерності оперування традиційними художніми засобами: композицією, побудовою, тоном і кольором. Також важливою є швидкість наповнення формату полотна, адже лише мить і...промінь сонця сховається за хмару, дівчина поміняє настрій, , дівчина змінить свій настрій ,а осінь поступиться зимі...

На виставці Остап Патик представить пейзажі з пленерів у Бельгії, Франції, Турції, Єгипту, України. Психологічні портрети та розхристані квіткові композиції.

Всі твори раніше не експоновані у Львові.

Фото експозиції:
Балкон Європи. Дрезден. Базиліка ван Кекельберг. Червоне море. Полудень. Дорога до замку.
Дзвіночки. Іриси. Магнолії. Маки.
Кармен. Начальник тюрми. Петро. Портрет 99.
Студентка. Літо в Гельсінки. На півдні Франції. Осінь на каналі.
Ранок на околиці. Середмістя Гельсінки. Туристи в Дрездені. Вершники біля замку.
Весна у Львові. Весняні квіти. Захід сонця. Берег Золотого Рогу.
   
Запах мандрів. Зелені тіні, синє скло.    

НовиниВиставкиЖивописГрафікаСкульптураФотографіяКерамікаРемесла
АвториАрхівПрес-релізиЯк купитиКонтакти