На головну     укр : рус : eng
24 квітня 2007 року в галереї "Зелена каанапа" відкрилась виставка живопису Олега Гижого "Літні канікули 68-мого". Назва навіяна спогадами дитинства художника, яскравими, можливо вже не існуїчими образами жінок у сукнях "в горошок", грузинів, що продають фрукти, та навіть поливяних чайників... Це не ностальгія, це емоції, настрій художника. Адже ще Зигмунд Фройд казав, що все позасвідоме родом з дитинства. А творчість Олега Гижого - це не логіка, це сама чуттєвість. Художник малював твори представлені на виставці взимку. Тому літо в нього ідеалізоване, як у школяра - літні канікули.

Олег Гижий народився 1963 року, закінчив Львівську Академію Мистецтв 1990 року, відділ художньої кераміки. Займається живописом - вільний художник.

Основні виставки - у Празі ( 2004, 2005, 2006 роки), в Генті (Бельгія), в Києві ( Будинок Художника, 2000), Щтудгарті ( 2000 рік), Міжгалерейна виставка в Гановері.

На виставці "Літні канікули 68-мого" буде представлений новий каталог художника. Триватиме виставка до 13 травня 2007 року.

Фото експозиції:
Літо 68-го. Червоний чайник Читаюча. Дівчина з книжкою.
Двоє у човні. Глянь, який місяць. Гра в чотири руки. Лежача.
Мрії дівочі. Ніч на березі біля Ніцци. Клуб любителів квашених огірків. Щасливі люди.
Сірий кіт. А він спить. Столик на одну. У трамваї.
Весільна подорож. Вона чекає. Вишні. Спробуй яблучко.

НовиниВиставкиЖивописГрафікаСкульптураФотографіяКерамікаРемесла
АвториАрхівПрес-релізиЯк купитиКонтакти