На головну     укр : рус : eng
4 - 21 вересня в галереї „Зелена канапа” відбуватиметься дуже емоційна виставка живопису „Пристрасть” Ігоря Колісника. Ми матимемо змогу трохи поспостерігати за особистісними та загальнолюдськими пристрастями, головною з яких буде пристрасть самого автора до живопису.

Живопис Ігора Колісника, митця який постійно в пошуку - інтелектуально – експресивний. Він для тих хто любить посмакувати в естетиці, грамотності, стриманій відвертості. Без епатажу, чи провокацій - про особисте. Але так, щоб кожен побачив там свої образи.

Крім цього, живопис Ігора Колісника дуже інтер`єрний, вишуканий і не набридливий. Такі полотна можна розглядати сотні раз і кожного разу вони матимуть інший настрій.

Ігор Колісник в 1977 році закінчив Львівське училище прикладного мистецтва ім.І.Труша. З 1996 року працює головним художником „Гал- Експо”, з 2000 року член Національної спілки художників. Зараз творить зрілий стильний живопис. Живе і працює у Львові. ”Колісник – це добра живописна пляма на тлі галицького мистецтва і дизайну останніх років...(Б.Шумилович історик мистецтв)”.


Фото експозиції:
Бажання щастя. Двоє. Двоє в багрянці. Еквілібристи.
Еквілібристи ІІ. І гординя охопила розум. Легкий аромат ревнощів і солодка агресія. Метаморфози.
На полюванні. Нескорений. Невловима мить. Переможець.
Поле битви. Птаха щастя полетіла. Ранок пробудження. Ревнощі.
Слава назавжди. Солодка карамелька влади. Споглядання. Спокусниця.
Стремління. Сила волі. Воля духу. Втеча.
   
Жага відчуттів. Зверхність.  

НовиниВиставкиЖивописГрафікаСкульптураФотографіяКерамікаРемесла
АвториАрхівПрес-релізиЯк купитиКонтакти