На головну     укр : рус : eng
Як тільки-но став загально відомим факт, що таку красу як вітраж, виявляється, можна застосовувати не лише в церкві, а й у квартирі, тіффані став доволі доступним предметом розкоші в декорі. З’явилися десятки майстерень з виготовлення цього типу вітражу. Рідкий інтер’єр у Львові обходиться без вкраплень вітражу, що був знаковим елементом улюбленої мистецької епохи у Львові – модерн. Це й не дивно, адже винахід американського ювеліра Луїса Комфорта Тіффані це революція в техніці обробки скла. Вітраж дістав можливість бути об’ємним, фактурним, дрібним в деталях. Технологія Тіффані стала найбільш поширеноюу всьому світі технологією обробки кольорового скла.

Львівська художниця Наталя Гайдаш створює не тільки ужиткові речі, але й наполегливо шукає своє місце в світі мистецтва, створюючи унікальні художні артефакти для багатьох тематичних виставок по всій Україні.

На п’ятій персональній виставці «Погляд крізь серце» працьовита Наталя Гайдаш представить 18 нових творів. За її словами: серце митця - наче антена. Кожен художник сприймає світ очима мільйонів людей,ці імпульси проходять крізь серце та матеріалізуються в найбільш актуальній для конкретної творчої особистості формі.

Виставка триватиме з 2- по 21 листопада 2010 року у Львові, в галереї «Зелена канапа».

Фото експозиції:
Геометрія душі. Оселя душі. Радість душі. Зачаття.
Серце. В ритмі вітчуттів. Бібіка. Кулики за вулики.
   
Імпульси. Мужчина та жінка.    

НовиниВиставкиЖивописГрафікаСкульптураФотографіяКерамікаРемесла
АвториАрхівПрес-релізиЯк купитиКонтакти