На головну     укр : рус : eng
Наше місто має „лев’ячу” назву, тож не дивно, що у Львові проходило багато акцій, написано безліч літературних, музичних творів і звичайно скульптур, живописних та графічних робіт з зображеннями лева і просто гори сувенірів з „левчуками”.

Крім цього у Львові завжди було популярним і поширеним мистецтво вітражу. Останнім часом воно стало ще більш модним і затребуваним в львівські інтер’єри. Отож львівська художниця – вітражистка Наталя Гайдаш вирішила створити виставку об’ємного вітражу в галереї „Зелена канапа” з назвою „Карнавал у місті левів”.

Її леви символізуватимуть місяці календарного року . Їх буде, як у казці – дванадцять” і називатимуться вони - Січень, Лютий, Березень і т. д. Всі вони будуть великого розміру, приблизно метрового... Тип вітражу, що робить Наталя називається гарним словом - тіффані. Створення ж такої експозиції потребує багато праці. Фото цих левів стане основою календаря на 2009 рік (дизайн А. Клос), презентація якого відбуватиметься на відкритті виставки.

Трохи про авторку: Наталя Гайдаш народилась 1978 року в місті Надвірна (Івано-Франківська обл.). Закінчила Косівське Художнє училище і Львівську Академію Мистецтв (кафедра монументального живопису). Брала участь в осінньому салоні „Високий замок” 2000, Учасниця Різдвяної виставки в „Зеленій канапі” 2007 року, групової виставки в Івано-Франківському Краєзнавчому музеї 2008 року.

Ця виставка „Карнавал у місті левів” буде першою персональною в творчості Наталі Гайдаш.

Триватиме з 4 по 23 листопада 2008 року.


Фото експозиції:
Січень.
Тіффані h-105 см.
Лютий.
Тіффані h-65 см.
Березень.
Тіффані h-96 см.
Квітень.
Тіффані h-97 см.
Травень.
Тіффані h-76 см.
Червень.
Тіффані h-90 см.
Липень.
Тіффані h-106 см.
Серпень.
Тіффані h-80 см.
Вересень.
Тіффані h-104 см.
Жовтень.
Тіффані h-70 см.
Листопад.
Тіффані h-80 см.
Грудень.
Тіффані h-90 см.

НовиниВиставкиЖивописГрафікаСкульптураФотографіяКерамікаРемесла
АвториАрхівПрес-релізиЯк купитиКонтакти