На головну     укр : рус : eng
Євгенія Гапчинська знову у Львові!

Як і минулого року під Новий рік, цьогоріч на Різдво, Євгенія Гапчинська зробить подарунок всім львів’янам – свою неповторну творчість!

Виставка „Подарунок” триватиме з 8 до 20 січня 2008 року в галереї „Зелена канапа”.

Як це не парадоксально, але Євгенія Гапчинська зі своїми добрими та світлими образами і абсолютним позитивом, що несе в собі її живопис, чи не найбільш провокативний художник сучасної України.

Гапчинська потерпає від неймовірної кількості критики мистецтвознавців, заздрісників - колег, яким дошкуляє її комерційна успішність. Часто Гапчинська „бойкотується” галеристами, насамперед через свою самостійність (у Євгенії дві персональні галереї в Україні).

І водночас її обожнюють! Популярність Євгенії безпрецедентна для живописця - вона сягнула рівня поп-зірки. Вона створила моду на живопис у широкого прошарку людей, які в галереї не ходили все життя. І залишилась органічно-самодостатньою у своїй творчості.

Досвід попередньої виставки свідчить: бажаючих мати у своєму володінні живописні твори Євгенії Гапчинської дуже і дуже багато. А в „Зеленій канапі” Ви зможете насолоджуватись ними, заряджатись позитивом. Весь той час, що Ви проведете на виставці – він належатиме Вам. Це і є подарунок.


Фото експозиції:
Аліса на терасі. Аліса, черепаха і грифон на березі. Аліса і фламінго. Аліса і грифон.
Аліса і порося. Аліса і щур. Аліса розкидає карти. Заєць і мильні бульбашки.
Заєць-трубач. Ангел з восьмої квартири. Близнюки. Гранатові зернятка.
Любовне джерело. Ловелас. Мої капустяні хатинки. Портрет мадемуазель Рів'єр.
Покараний. Покарана. Це просто удача. Викрадення ватрушки.
     
Я стидливий.      

НовиниВиставкиЖивописГрафікаСкульптураФотографіяКерамікаРемесла
АвториАрхівПрес-релізиЯк купитиКонтакти