На головну     укр : рус : eng
Сучасне мистецтво, чи скоріше «контемпорарі арт», в суті своїй космополітичне. Виставка арт-рупи молодих художників в Амстердамі, нічим не відрізняється від виставки групи українських художників у Львові. Ми радіємо, що вже європеїзовані. Це ж добре. Та все ж таки... В тому ж Амстердамі ми жадібно шукаємо те, що характерне лиш для Нідерландів, аби познайомитись з новим. Напевно, іноземець в Україні також шукає українського.

Львівський художник Михайло Демцю повністю задовольнить подібну потребу. З 27 квітня до 16 травня в галереї «Зелена канапа» відбуватиметься його персональна виставка «Експресіонізм» зі Львова».

Михайло Демцю – найяскравіший представник національного, ба навіть, львівського живопису. Уродженець Прикарпаття, випускник Львівського державного училища декоративного та ужиткового мистецтва імені Труша, продовжувач школи Михайла Мороза і Олекси Новаківського - Демцю пропонує поціновувачам мистецтва чисті кольори традиційної вишивки – червоний, жовто-зелений та гарячо-жовтий, декоративно-площинне трактування об’єктів, на манер Бойчукістів, експресивний танець мазка під запальну гуцульську коломийку. Від такого колориту у європейців голова іде обертом і на чисельних виставках слова захоплення звучать в унісон : «Оце - Україна!» Недарма ж Михайло Демцю заслужив звання народного художника України.

Фото експозиції:
Британський простір.
90х120.
Квіти.
116х91.
Літній вечір.
91x116.
Мелодія весни.
116х91.
Осінні Карпати.
91х116.
Париж, завжди Париж.
100х100.
Великдень.
91x116.
Великдень.
116х91.
 
Вид на Лоріон. Франція.
90х116.
Замріяна.
116x91.
Зимовий Львів.
91х116.
 

НовиниВиставкиЖивописГрафікаСкульптураФотографіяКерамікаРемесла
АвториАрхівПрес-релізиЯк купитиКонтакти