На головну     укр : рус : eng
10 липня відкрилась персональна виставка Лесі Бабляк «Мій квітник». Ця виставка це проба пера для молодої художниці. Здебільшого, етюди квітів мальовані під Львовом з натури. Цікава також техніка виконання – лісерувальний акриловий живопис, тонкий, прозоро «акварельний». «Мій квітник» пахне, коливається за вітром, тішить око такою знайомою красою «бабусиного» саду.

Виставка легка, літня, у відповідності з настроєм, який охоплює всіх нас влітку. Бажанням відпочивати на свіжому повітрі, не навантажуватись серйозними проблемами, навіть якщо вони постають у художньому форматі.

Виставка триватиме до 29 липня 2007 року.

Леся Бабляк народилась 1977 року у Львові. Закінчила ЛК ДУМ ім.І.Труша у 1996 році, за спеціальністю Реставрація творів мистецтва. А також Львівську Академію мистецтв, Сакральне Мистецтво. Займається іконописом та живописом, викладала живопис у ЛК ДУМ ім.І.Труша, є матір’ю трьох доньок.

Мала персональну виставку Іконопису в Австралії 2000 року, її іконами декорована церква св. Іллі у м. Слупську, що у Польщі. Кілька ікон мальованих Лесею будуть представлені на виставці «Мій квітник».


Фото експозиції:
Абрикос цвіте. Іриси. Кольорові дні. Жовті тюльпани.
Кущик. Перші дива. Сад цвіте. Сині цятки.
Сусідчин сад. Троянди. Цвіт. Вазонки.
Вечір близенько. Весняне щастя. Яскраві акценти. Осінні квіти.
    
Магнолії.      

НовиниВиставкиЖивописГрафікаСкульптураФотографіяКерамікаРемесла
АвториАрхівПрес-релізиЯк купитиКонтакти